❗️США та Іран досягли згоди: меморандум підписано, ціни на паливо можуть знизитися
📍Меморандум підписали Дональд Трамп, віцепрезидент США Джей Ді Венс та спікер іранського парламенту Мохаммад Багер Калібаф.
📍Очікується, що деталі угоди будуть оприлюднені протягом 24–48 годин.
📍Відкриття Ормузької протоки та зняття американських санкцій з Ірану вже стали відомими аспектами угоди.
📍Рух суден через Ормузьку протоку збільшується, що може вплинути на стабілізацію цін на нафту.
📍Офіційна церемонія підписання відбудеться у п’ятницю.