💰 Linea Update: нова NFT та інші новини
🚫 Нещодавно ми писали про AMA-сесію Linea, під час якої стало відомо про перенесення TGE на 2-й квартал 2025 року.
👨💻 Зараз офіційний акаунт Consensys на Phosphor надає можливість проявити активність у мережі Linea, зокрема безкоштовно змінтити NFT.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📰 Крім того, 1inch (агрегатор DEX) повідомив що вони додають мережу Linea, яка принесе такі переваги:
🔴 Доступ до сотень мільйонів доларів у ліквідності
🔴 Транзакції стануть у 16 разів швидшими
🔴 Комісії будуть у 6 разів нижчими, ніж в Ethereum
✳ Тепер на 1inch з'явилися свапи Fusion та Fusion+ та можна додатково прогріти мережу Linea, виконуючи свапи та крос-чейн свапи.
🔗 Більш детальний гайд 1inch
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚠️ Також Linea повідомила, що з 16 до 26 березня тимчасово закриє основний міст для USDC.e між Ethereum та Linea, поки завершуються незавершені транзакції. Інші мости працюватимуть без змін.
💬 Початок Q2 вже скоро, і зараз є чудова (можливо остання) можливість проявити активність в мережі та додати собі шанси на отримання дропу, навіть якщо у вас менше 1500 LXP, про це також йшлося в АМА.
🎞 YouTube 📱 Telegram | Chat
🔗Біржі / Проксі / Антидетект %
